Fundacja Rozwj i Edukacja - Cele i zadania Szkoy Zawodowej

Cele i zadania Szkoy

app

Popiesz si i zacznij wygrywa z https://vogueplay.com/pl/mega-joker-slot/ w naszym kasynie. Ograniczona dostawa!

1. Prowadzenie dziaalnoci dydaktycznej, wychowawczej i opiekuczej.

2. Przygotowanie uczniw do uzyskania kwalifikacji zawodowej.

3. Przygotowanie uczniw do wykonywania pracy zawodowej i aktywnego funkcjonowania na zmieniajcym si rynku pracy.

4. Kontynuowanie ksztacenia posugiwania si jzykiem polskim.

5. Przygotowanie uczniw do ycia w spoeczestwie informacyjnym.

6. Skuteczne nauczanie jzykw obcych.

7. Ksztatowanie wrd uczniw postaw sprzyjajcych dalszemu rozwojowi.

Szkoa realizuje swoje zadania poprzez:

1. Stosowanie odpowiednich programw nauczania.
2. Zatrudnianie nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami i przygotowaniem pedagogicznym.
3. Ksztacenie w zawodach okrelonych w klasyfikacji zawodw szkolnictwa zawodowego.

Niepubliczna Szkoa Zasadnicza Zawodowa w Rowie i Trzcisku Zdroju

we wsppracy z Centrum Ksztacenia i Wychowania OHP w Rowie Trzcisku zapewnia swoim uczniom:

1. praktyki zawodowe w kadym ksztaconym zawodzie bezpatnie

2. Internat z wyywieniem oraz ksztacenie praktyczne - bezpatnie

internat row internat trz

Internat w Rowie Internat Trzcisko - Zdrj

Zakwaterowanie w kilkuosobowych pokojach. Gwarantujemy zajcia praktyczne na miejscu, we wasnych warsztatach szkoleniowych Uczestnicy maj status pracownika modocianego i pobieraj wynagrodzenie za prac. Tylko tutaj jeste zawsze mile widziany, razem z 50 freispiele ohne einzahlung nie masz sobie rwnych! Modzie szkolca si w Rowie i Trzcisku Zdroju moe rozwija swoje zainteresowania podczas zaj popoudniowych oraz imprez sportowych i rekreacyjnych (bezpatne wyjazdy do kina, na basen, wycieczki turystyczne, uczestnictwo w midzynarodowych wymianach modziey oraz moliwo korzystania ze wsparcia z funduszy europejskich).

Wok internatw znajduje si dobrze rozwinita baza sportowa boiska do koszykwki, piki pilkanonej i siatkowej. W pomieszczeniach internatowych dysponujemy take siowni. Uczniowie maj moliwo rozwoju swoich umiejtnoci sportowych w takich pingdyscyplinach jak: biegi przeajowe, strzelectwo, pika nona i halowa pika nona, lekkoatletyka, tenis stoowy, bilard. W wielu zawodach sportowych modzie odnosi sukcesy na arenie powiatowej, wojewdzkiej i krajowej.

Uczszczajca do NSZZ modzie znajduje si pod fachow opiek wychowawcz i pedagogiczn. Ponadto modzie korzysta rwnie z opieki medycznej. Dysponujemy gabinetem lekarskim,

w ktrym codziennie przyjmuje pielgniarka, udzielajca doranej pomocy przedlekarskiej.

lek

1. mi i sympatyczn atmosfer
2. Przyjmujemy modzie w wieku 15-18 lat.